Aktualności
Nowość! Fructus Obornik bydlęcy

W ofercie jest już dostępny Fructus Obornik bydlęcy – 100% polski produkt, pozyskiwany z tradycyjnej ściółkowej hodowli zwierząt. Ma postać wysuszonego peletu i jest bardzo łatwy w dozowaniu i aplikacji.

– Dzięki odpowiedniej technologii produkcji Fructus Obornik bydlęcy pozbawiony jest nasion chwastów, chorobotwórczych patogenów oraz niepożądanych grzybów i bakterii. Ten wyjątkowy produkt przeznaczony jest do nawożenia wszystkich roślin ogrodowych, a w szczególności: warzyw, truskawek, malin, winogron, krzewów i drzew owocowych, trawników oraz roślin kwiatowych. Zawiera kompletny zestaw pierwiastków niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, dzięki czemu pozytywnie wpływa, na jakość i wielkość plonów – tłumaczy dr inż. Piotr Styrczula, zastępca dyrektora handlowego ds. nawozów ogrodniczych.

Systematyczne stosowanie obornika zapewnia roślinom optymalne warunki rozwoju, poprawia ich zdrowotność, urodzajność gleby, optymalizuje jej właściwości fizykochemiczne, a także przyczynia się do zwiększenia zawartości próchnicy w glebie i co ważne – nie ma powoduje ryzyka przenawożenia.

00_FRUCTUS_do_pobrania_ulotka_obornik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz pełny opis